Thunderfist – alternatywa dla nudnych slotów

Jeżeli lubisz maszyny one-armed bandit, ale nudzą cię już zwykłe, klasyczne tytuły i miałbyś ochotę zagrać w coś bardziej egzotycznego, zachęcamy, byś spróbował swoich sił w Thunderfist online. To oryginalny, jedyny w swoim rodzaju automat tematyczny, w którym znajdziesz wojowników, smoki, złych czarnoksiężników i piękne wojowniczki, zaś oznaczenia Q, J, K, 10, A zbudowano z bambusowych kijów.

Thunderfist zachwyca wyjątkowymi animacjami oraz nastrojową muzyką, ale ma do zaoferowania o wiele więcej. Dużym plusem tej gry jest osoba czarnoksiężnika, która czasem zajmuje cały pojedynczy bęben – gdy uda nam się go wylosować, nasza wygrana się pomnoży. Natomiast symbol smoka odgrywa rolę scattera, czyli zapewnia nam do dwudziestu bonusowych spinów. Najniższa wartość zakładu w Thunderfist wynosi €0.25, zaś maksymalna – 500.00 PLN. Warto także zauważyć, że Thunderfist jest jedną z nielicznych gier, które oferują aż 243 linie płatności – to z pewnością zwiększy naszą szansę na wygraną.

Slot Thunderfist jest dostępny w ofercie większości amerykańskich kasyn online, niemniej możesz go spotkać także w niektórych polskich kasynach, na przykład tu: https://admiralspot.com/pl/games, dlatego jeżeli chcesz sprawdzić czy przyniesie ci on szczęście, zapraszamy do gry!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *