Apetyczny automat one-armed bandit

      Brak komentarzy do Apetyczny automat one-armed bandit

Kasyna internetowe mają w swoich ofertach wiele egzotycznych automatów, ale Big Chef jest jedynym, który potrafi tak dobrze rozbudzić apetyt. Jest to rzecz jasna gra tematyczna stylizowana na kuchnię profesjonalnego kucharza. To świetna propozycja dla miłośników sztuki kucharskiej, a tych jest w Polsce całkiem dużo, jak wynika z oglądalności takich programów kulinarnych jak „Ugotowani”, „Wiem, co jem”, „Słodka rywalizacja” czy „Smakuj świat z Pascalem”.

Pierwsza rzecz, która przyciąga uwagę w Big Chef, to bardzo przyjemna dla oka grafika oraz ścieżka dźwiękowa, która imituje znany nam bez wątpienia restauracyjny harmider. Oznaczenia znajdujące się na bębnach to m.in. apetyczne potrawy (zupa pomidorowa, indyk, stek, crème brûlée z owocami, homar) oraz pracownicy restauracji (sprzątacz, kelner, chef kuchni). Symbolem scatter jest karta menu, zaś Wildem nazwa slotu: Big Chef – gwarantują nam one free spiny. Big Chef posiada jedynie 15 linii wypłat, ale za to największa kwota, jaką gracz może zdobyć w tym automacie, wynosi ponad 80 tys.

Możliwość gry na automacie Big Chef oferuje niejedno polskie i zagraniczne kasyno, co świadczy o dużym zainteresowaniu tą grą. Ty też powinieneś spróbować szczęścia w Big Chef, nawet jeśli nie jesteś entuzjastą gotowania.

Więcej gier hazardowych znajdziesz tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *