Gra dla poszukiwaczy złota i miłośników przygód

NetEnt to znany wszystkim miłośnikom gier automatowych szwedzki producent, którego oferta zawiera m.in. takie tytuły jak Kick Off, Santas Wild Ride, Belissimo, Jack On Hold, Tootin Car Man czy South Park Reel Chaos. W ofercie Net Entertainment mogą znaleźć rozrywkę dla siebie zarówno pasjonaci piłki nożnej, jak i entuzjaści kreskówek czy sztuki kucharskiej. Tym razem ze stajni tego producenta wyszedł slot Gonzo’s Quest, niespodzianka dla pasjonatów przygody.

Gonzo’s Quest to oryginalny automat, który zdobył już miano klasyka. Wcielamy się tu w rolę tytułowego Gonzo, hiszpańskiego konkwistadora szukającego skarbów, i razem z nim wyruszamy na spotkanie przygodzie. Największe zalety Gonzo’s Quest to rzadko spotykane kaskadowe spiny, niezwykłe ornamenty podkreślające specyficzny charakter gry i oczywiście wyjątkowo korzystne bonusy. Wśród tych ostatnich warto zwrócić uwagę np. na multipliery (rosnące z każdym zwycięstwem mnożniki wygranych) i Free Falls (darmowe rundy).

Automat Gonzo’s Quest oferuje 20 kombinacji stawek, a maksymalna wysokość zakładu wynosi 1.000 zł. Brakuje tutaj jednak funkcji bonusowej rozgrywki zwanej gamble. Mamy za to lawiny, które po zwycięskiej rundzie automatycznie uruchamiają dwie z pięciu kolumn, co daje nam szansę wygrać po raz drugi.

Czy naszemu konkwistadorowi uda się odnaleźć drogę do baśniowego Miasta Złota? To zależy od nas! Jeśli chcesz mu pomóc odnaleźć złoto, kliknij tutaj i zagraj w Gonzo’s Quest!

Gry hazardowe w AdmiralSpot.com: admiralspot.com/pl/games

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *